Free company profile — no paywall, no login

Male PP Olga

, Ukrajina

Male PP Olga, null, Ukrajina · Registrační číslo: 22516632 · Právní forma: ПП · Stav: liquidation. Free company profile — no paywall, no login

History

  1. Liquidation

    31.01.2008 Liquidation

  2. Eintragung

    20.12.1994 Eintragung

  3. Sitz: Ukraine

    20.12.1994 Sitz: Ukraine

FAQ — Male PP Olga

What is the registration number of Male PP Olga?
Male PP Olga je registrován pod číslem 22516632 v oficiálním registru (Ukrajina).
Je výpis z registru Male PP Olga zdarma?
Ano. Eulerpool poskytuje všechna data z firemního rejstříku – včetně kompletního záznamu Male PP Olga – zcela zdarma, bez nutnosti přihlášení.

Oficiální matriční záznam

The complete official register extract — every field from the LEI / company register, free of charge, no login required.

Oficiální matriční záznam — Male PP Olga
legal_nameMale PP Olga
registration_authority_entity_id22516632
legal_jurisdictionUA
registration_statusliquidation
entity_legal_form_codeПП
registry_id5397604863180800
sourceregistry